Wedding outfit // striped jumpsuit

Ostatnio wszystko wymyka mi się spod kontroli, nie chcę po raz kolejny Was przepraszać za nie regularność w publikowaniu postów i obiecać poprawę, bo nie wiem co przyniosą kolejne dni. Czuję w powietrzu coś złego, lecz mam nadzieję,  że uda mi się przezwyciężyć ten mały kryzys a te kilka miesięcy mojej pracy nie pójdą na marne.
Zmieniając temat, pamiętacie moją butelkową sukienkę kupioną w Zarze, na ślub przyjaciółki? W ten weekend moja najbliższa kuzynka wyszła za mąż, z tej okazji byłam zmuszona kupić weselną kreację. Tak, tak dzisiejsza stylizacja jest właśnie tą, w której przetańczyłam całą noc. Zaskoczę Was, jeżeli powiem, że to nie sukienka? To kombinezon! Podobnie jak przygodną sukienkę kupiłam go w zarze, z tym wyjątkiem, że udało się obyć bez żadnych przygód i przywieźć zakupy w całości do domu. Zdecydowałam się na kombinezon ze względu na jego wyjątkowość – z przód sukienka, z tył spodenki i jeszcze to wycięcie na brzuchu. Po prostu coś cudownego. Bardzo praktyczne rozwiązanie, a dodatkowo nie musimy się martwić, że przy obrotach na parkiecie goście zobaczą naszą bielizną. Jednakże jest jeden minus! Korzystanie z toalety! Kombinezon ten jest na tyle uniwersalny, że w następnym poście pokaże Wam jego drugą stronę, bardziej miastową i wygodną. Bądźcie czujni! A teraz zostawiam Was ze zdjęciami wykonanymi przez moją niezawodną Ulkę!

SONY DSC

SONY DSC


jumpsuit – Zara
shoes – TK MAXX
bracelet, rings – H&M
sunglasses – no name

3 thoughts on “Wedding outfit // striped jumpsuit”

  1. No i to jest przynajmniej ciekawa, nie mdła i nie “kościółkowa” wersja stroju na wesele ;)

    Pomysł miałaś świetny i na pewno wyróżniałaś się z tłumu innych kobiet bawiących się na tej imprezie.
    Zazdroszczę oka, bo przede mną wesele najlepszej przyjaciółki i ja jeszcze nawet niczego nie wypatrzyłam – gdzie nie pójdę, to same boho kiecki (które lubię, ale no błagam – na wesele to się nie nadaje) albo kloszowane, słodkie wdzianka na procesję idealne…

  2. Jeju nie zorietowalabym się że to kombinezon gdyby nie zdjęcie od tyłu i twój opis ! Kombinezon jest przepiękny i jeszcze jego krój niesamowity *.* Czekam na bardziej miejska stylizacje z nim.
    *ByKocur*~klik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *