The striped jumpsuit again

Wspominałam w poprzednim poście, że pokaże Wam kombinezon w wersji miejskiej. Dzisiejszy post jest właśnie tym postem, w którym możecie zobaczyć jego inne wydanie. Nie eleganckie, tylko to codzienne. Patrząc na stylizację przypomina mi ona troszkę strój tenisistki. Krótka sukienka i sportowe buty, z tym wyjątkiem, że to kombinezon (tak dla przypomnienia :P). Moja  babcia jak zobaczyła mnie w tym wydaniu, zapytała mnie “Asia nie masz innych butów? Przecież one nie pasują”. Owszem , większość Was może tak sądzić, przecież jak można połączyć elegancką górę z sportowym dołem? Można! Przyznam się Wam bez bicia, że w momencie wejścia tego trendu, nie potrafiłam  go  zrozumieć. Dzisiaj nie wyobrażam sobie zrezygnowania z Reeboków na rzecz innych butów, kiedy to pasują do każdego look’u.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

jumpsuit – Zara
leather jacket – Mango
shoes – Reebok Classic
sunglasses – No name
socks – No name
hat – Romwe

5 thoughts on “The striped jumpsuit again”

  1. Do takiego wydania tego kombinezonu żadne eleganckie buty moim zdaniem by nie pasowały – także adidasy jak najbardziej pochwalam!

    Choć sama jakąś wielką ich zwolenniczką nie jestem ;)

  2. Sportowe buty ostatnio pojawiają się w połączeniu dosłownie ze wszystkim, czasami jest to już przesada. Ale w twojej stylizacji nie rzucają się na pierwszy plan, nie burzą całości, dlatego jest ok :P
    Całość bardzo ładnie dopasowana, dobre zdjęcia :D

    justmajka.blogspot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *