Maxi skirt

Nie lubię fryzjerów tak bardzo, że omijam ich szerokim łukiem. Wielokrotnie szłam do salonu cieszącego się popularnością i pewną renomą, ale niestety zawsze wychodziłam niezadowolona. Nie wiem czy to kwestia ilości moich włosów na głowie, czy nieumiejętność fryzjerów, ale obstawiam, że niestety to drugie. Po rozjaśnianiu w pewnym poznańskim salonie na literkę D moja czupryna jest w stanie tragicznym. Na wybór salonu namówiła mnie znajoma, a zdjęcia fryzur na fanpagu salonu przekonały mnie w stu procentach do podjęcia decyzji. Po przeczytaniu milion opinii o Olaplex’sie (regeneracji włosa) zdecydowałam się na farbowanie z jego użyciem, dlatego zapłaciłam jeszcze więcej, za dodanie jednej kropli do rozjaśniacza. Czy był jakikolwiek efekt? Nie! Osobiście uważam, że zabieg nie został przeprowadzony tak jak powinien. Wydaje mi się, że druga porcja farby, w ogóle nie ujrzała Olaplex’u i dlatego też po umyciu włosów tył był/jest suchy, szorstki  i spalony. Nie wspomniałam jeszcze o tym, że z salonu wyszłam z nierównomiernym kolorem, który zauważyłam dopiero w domu. Od razu zadzwoniłam do salonu i zareklamowałam usługę i po kilku dniach poszłam na wyrównanie blondu. Było troszeczkę lepiej, ale niestety bez rewelacji. Podczas tej wizyty do salonu przyszła kobieta, która również chciała zareklamować koloryzację – z salonu wyszła z żółtymi włosami, po prostu wyglądała jak kurczak. W tamtym momencie uświadomiłam sobie, że zdjęcia umieszczone na ich facebooku są robione raz na ruski rok, tylko wtedy jeżeli faktycznie coś im wyjdzie. Puenta postu jest taka, że nie dajcie się zwieść idealnym fotografiom na fanpagach salonów, bo nigdy nie wiadomo jaka jest rzeczywistość. Wierzę, że kiedyś znajdę naprawdę dobrego fryzjera, który upora się z moją szopą i wykona swoją pracę należycie. A i pytanie do poznanianek! Polecacie jakiś salon godny zaufania?

SONY DSC

DSC07558AADSC07620ADSC07546ADSC07495A

maxi skirt – Stradivarius
shoes – Bershka
top – Oasap
bracelets – H&M

2 thoughts on “Maxi skirt”

  1. O, rozpoznałam moje buty ;)
    W zasadzie mój najnowszy nabytek, bo ja zdecydowałam się na nie dopiero ostatnio, na resztkach wyprzedaży ;)

    Bardzo dobrze je wpasowałaś w całość, świetnie pasują do tej spódnicy!

    Co do Twoich włosów, to kiedy patrzę na zdjęcia wydają mi się bardzo ładne i ja bym pewnie nawet patrząc na żywo nie uznała, że coś jest z nimi nie tak!

  2. Najlepszy i zdecydowanie najbardziej profesjonalny salon w Poznaniu to Life niedaleko Kupca Poznańskiego, co prawda cenią swoje usługi, na moje włosy wydałam tam około 300 złotych, ale polecam gorąco, bo nie ma możliwości, byś wyszła niezadowolona! Moja znajoma ma podobne włosy do Twoich (chodzi o objętość i loki) i na pewno podadzą Ci kilka trików jak o nie dbać na co dzień, żeby wyglądały zdrowo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *