Ajson Serwus is coming back

Potrzebowałam ponad roku aby zrozumieć, że blogowanie daje mi dużo radości, dlatego zgodnie z umową powracam i zaczynam od nowa. Uświadomiłam to sobie dzięki wszystkim spotkanym osobom na swojej drodze w czasie w którym mnie tutaj nie było. W trakcie poznawania nowych ludzi temat blogowania był wręcz nieunikniony, dodatkowo zauważyłam, że podczas tych rozmów zawsze promieniałam i mogłam opowiadać o tym małym światku w nieskończoność. Nie było osoby, która nie przekonywałaby mnie do powrotu, ale przecież byłam mądrzejsza tłumacząc im, że już jest na to za późno i nie ma to większego sensu. Wszystko to oczywiście było wielkim kłamstwem, dlatego tutaj jestem – nowa ja, nowy szablon! Większość z Was wie, że bawię się w stylistkę, w związku z czym postanowiłam poszerzyć bloga o zakładkę “portfolio” w której znajdziecie moje prace. Rok ten przyniósł wiele zmian, m.in jestem teraz blondą, a nie rudą lisicą. Pewnie większość z Was zastanawia się dlaczego akurat blond? Ano, zawsze chciałam być złotowłosą, a pewnego dnia po obejrzeniu „Sida i Nency” stwierdziłam, że chce mieć włosy jak Nency. Szopę i loki mam od urodzenia, należało tylko pofarbować włosy. Dodatkowo w lipcu obroniłam się na 5 i mam wykształcenie wyższe. Prace pisałam na temat “Blogi jako narzędzie marketingowe na rynku modowym”.  Obecnie możecie mnie znaleźć na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, na którym studiuje dwa kierunki, zdecydowanie mogłabym zostać wieczną studentką.

Tymczasem zapraszam Was do oglądania :).
IMG_3606A IMG_3615A IMG_3650A IMG_3662A IMG_3669A IMG_3685A IMG_3709A

jumper – H&M
shirt – SH
cross earing – Romwe
socks – H&M
shoes – Bershka
bracolete – H&M
ring – H&M
fake nose earing – allegro

Fot: Agata Giełda

7 thoughts on “Ajson Serwus is coming back”

  1. Nie mogłam nie zajrzeć na blog, kiedy zobaczyłam tę stylizację na MP. Jest po prostu świetna! W butach się zakochałam…
    K.

    1. Wyobraź sobie kochana, że w ostatniej fazie przeceny były za 44,90 :D, chociaż ja zapłaciłam 69,90, ale i tak nie żałuje :). I oczywiście bardzo mi miło, że weszłaś na mój blog :). Pozdrawiam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *