Red lace and bow-tie

Nie dodawałam nic nowego już ponad tydzień (aż, nie do pomyślenia), przyznaję się bez bicia, że ostatnio jestem troszkę zajęta, a czas mija tak szybko. Naprawdę chciałabym zatrzymać zegar, niestety nikt tego nie potrafi. Mimo to znalazłam dzisiaj dwie godzinki i postanowiłam Wam pokazać małe co nieco. Zdjęciami jestem troszkę zawiedziona, kiedy strój wygląda w realu o krocie lepiej. Ostatnio narzekałam na brak nowych fatałaszków, troszkę go zaspokoiłam, choćby bluzką za 2.40 zł na zdjęciu :).

bow-tie, jacket, lace shirt, belt – SH
bracelts – H&M
ring – Top Shop
wedges – romwe
leather trousers – vero moda %%
I in Russian Cosmopolitan! :)))

41 thoughts on “Red lace and bow-tie”

  1. DistantNic! Liczyć na szczęście! To była dla mnie mega duża niespodzianka, w sierpniu napisała do mnie redaktorka Ruskiego Cosmopolita’na, czy chciałabym pokazać swoje stylizacje w gazecie, bez wahania zgodziłam się, od razu podpisałam zgodę, wysłałam zdjęcia i voila :D

  2. Anonimowy yhm, troszkę dawno,jakiś pół roku temu, ale kilka dni temu, jeszcze tam były, lecz nie w tak atrakcyjnej cenie, były za 60 zł :)).

    __________________________________

    A RESZCIE BARDZO DZIĘKUJE <333 // Thanks you all <3

  3. Jesteś MEGA odważna! Fajnie się na Ciebie patrzy, ale ja chyba nie miałabym śmiałości się tak ubrać… ;P Śliczna jest ta bluzeczka! Pozdrawiam! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *