Romwe wedges and owl

Motyw sowy, już dawno mi się znudził, ale nic szczególnie nie pasowało mi do dzisiejszej stylizacji, która od A do Z składa się z łowów lumpeksowych :). Myślałam, że już nie uda mi się zrobić zdjęć, bo pogoda przysparza nam wszystkim niemiłą niespodziankę, raz pada, raz kropi a raz słońce świeci. Na szczęście udało się i pożegnam Was w honorowy sposób, letnim outfitem ahoj! Tymczasem idę kontynuować pakowanie :)

blouse, shorts, belt, jacket – SH
wedges – romwe
necklaces – Camaïeu + DIY
sunglass – River Island %
ring – H&M
XOXOXO!
WSZYSTKIM ŻYCZĘ MIŁYCH WAKACJI!!
Wracam za 14 dni :)
Happy holiday!
I’m back in 14 days! :)

45 thoughts on “Romwe wedges and owl”

  1. super buty :) obserwuje i zapraszam do skomentowania moich zdjec na blogu ktorego prowadzenie niedawno zaczelam : kate-mysecretdream.blogspot.com

  2. udanych wakacji :) a po powrocie zapraszam do skomentowania moich zdjec na blogu ktorego prowadzenie niedawno zaczelam : kate-mysecretdream.blogspot.com

  3. ojej, dziękuje wszystkim za miłe słowa! i jeszcze raz wszystkim życzę udanych wakacji!

    thanks you all <3, and I again wish happy holiday! ;)))

  4. Chciałabym trochę słońca. I zazdroszczę wakacji. I spodenek. Są przecudne – chociaż ten motyw też już przejadł mi się do granic możliwości, to myślę że mogłabym takie mieć w swojej szafie.

  5. Też już mi się znudziła sowa, to chyba dlatego, że jest wszędzie – dosłownie, a ten zestaw jest świetny, twój styl jest bardzo oryginalny, podoba mi się tu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *