Leopard coat and owl

Nauka, nauka, na chwilkę od niej uciekłam, aby rozerwać się odrobinę, napisać posta i wypić kawkę. Jeszcze 2 tyg i nareszcie ferie, nutka odpoczynku, tego tak mi brakuje… Moja szafa prosi się o nowe fatałaszki, niebawem muszę jakiś rajd po secondhandach zrobić, bo już od wieków tam mnie nie było. Płaszcz? Wspominałam, Wam o nim kilka postów temu. Nie pozorny, a jaki ciepły, zaspokoił moje oczekiwania w 100%. Chce lato, morze, słońce!
coat/płaszcz – Zara
blouse/bluzka – Vero Moda
leggings/leginsy – Bershka
shoes/buty – New look
necklace/sowa + łańcuchy – Camaïeu + DIY

bye bye ;)

35 thoughts on “Leopard coat and owl”

 1. dziewczyno , ale Ty masz nogi !!!! do wyrażenia tego jak bardzo mi się podobają konieczne byłoby użycie wielu oj wielu niekoniecznie pięknych słów. Skomentuję to więc tak :
  Wow.

  Caroline

 2. zapomniałam dopisać. Oglądam Twojego bloga po raz pierwszy. Mam nadzieję , że częstotliwość dodawania postów się zwiększy. Czekam na kolejne zestawy. :)

  Caroline

 3. Caroline: dziękuje, dziękuje niezmiernie :). owszem , owszem zwiększy się, obiecałam sobie i mogę obiecać i Tobie że poprawie swoją aktywność na blogu :) MASZ MOJE SŁOWO! :)

  pozdrawiam

 4. dziękuje wszystkim. nie spodziewałam się, że mój płaszcz wzbudzi take zainteresowanie. I pomyśleć, że zastanawiałam się nad jego kupnem :D

  pozdrawiam Was <3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *